Hakkımızda

 

Bütün dünyada artan rekabet, azalan marjlar ve değişen müşteri ihtiyaçları karşısında hakkimizdasizi rakiplerinizden ayrıcalıklı kılmak lojistik alanında verdiğimiz yenilikçi, hızlı ve doğru hizmetle olacaktır.

Bunun bilincinde olarak kurulduğumuz günden bu yana tüm projelerimizi sürekli geliştirerek, temel felsefemiz olan yenilikçi ve girişimci yapımıza ileri teknoloji ürünlerini de ekleyerek müşteri ihtiyaçlarını önceden görüp, günümüz koşulların da en uygun ve en hızlı hizmet desteğini sağlayarak sizlerin her zaman önde olması amaçlarımızın başında yer almıştır.

Eda lojistik ailesi olarak, kimya plastik, ambalaj ,tekstil, otomotiv, maden, metal, makine, başta olmak üzere hangi sektörde olursa olsun, yenilikçi ve müşteri odaklı iş anlayışımızla, geniş hizmet ağımızla, her birini vazgeçilmez bir iş otağımız olarak gördüğümüz müşterilerimize hızlı, güvenilir, ekonomik, verimli ve uygulanabilir çözümler sunmak öncelikli hedefimizdir.

Şunu samimiyetle belirtmek isteriz ki insan, teknoloji ve alt yapıya yapmış olduğumuz yatırımlar bizi son yıllarda sektörde sayılı firmaların arasına getirmiştir.

Bu sürede gelinen noktada Eda Lojistik Gümrüklü antrepoculuk halkalı gumrugune baglı olarak 5000 m2 kapalı alanı ve geri kalanı gümrüklü açık saha olmak uzere toplam 13000m2 de ayrıca beylikdüzünde 12000m2 lojistik depolarımızla hizmet vermekteyiz.

Antrepomuzda ve lojistik depolarımızda 24 saat özel guvenlık , duman algılama sistemi, merkezi yangın alarm sistemi, yükleme boşatma rampaları 50 araçlık tır parkı 10 adet forklıft ve deneyimli personelimizle hizmet vermekteyiz.

Hedeflerimiz doğrultusunda daha önce taahhüt ettiğimiz tüm sözleri tutmanın haklı gururunu siz değerli dostlarımız ve çalışanlarımızla paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Başarılarımıza katkıda bulunan ve bünyemize yeni katılacak olan siz değerli müşterilerimize ve en değerli kaynağımız çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

 
themeforestDuyurular

Önemli Duyurular - Gümrükleme ile Ilgili haberler kisa ksia notlar anlik bildirimler..

-Haber Eda Antrepo
themeforestDöviz Bilgileri
themeforestIletisim Bilgileri

Adres :

info@edaantrepo.com
+90 212 771 05 78