Hakkımızda

Bütün dünyada artan rekabet, azalan marjlar ve değişen müşteri ihtiyaçları karşısında hakkimizdasizi rakiplerinizden ayrıcalıklı kılmak lojistik alanında verdiğimiz yenilikçi, hızlı ve doğru hizmetle olacaktır.

Bunun bilincinde olarak kurulduğumuz günden bu yana tüm projelerimizi sürekli geliştirerek, temel felsefemiz olan yenilikçi ve girişimci yapımıza ileri teknoloji ürünlerini de ekleyerek müşteri ihtiyaçlarını önceden görüp, günümüz koşulların da en uygun ve en hızlı hizmet desteğini sağlayarak sizlerin her zaman önde olması amaçlarımızın başında yer almıştır.

Eda Lojistik ailesi olarak, kimya plastik, ambalaj, tekstil, otomotiv, maden, metal, makine, başta olmak üzere hangi sektörde olursa olsun, yenilikçi ve müşteri odaklı iş anlayışımızla, geniş hizmet ağımızla, her birini vazgeçilmez bir iş otağımız olarak gördüğümüz müşterilerimize hızlı, güvenilir, ekonomik, verimli ve uygulanabilir çözümler sunmak öncelikli hedefimizdir.

Şunu samimiyetle belirtmek isteriz ki insan, teknoloji ve alt yapıya yapmış olduğumuz yatırımlar bizi son yıllarda sektörde sayılı firmaların arasına getirmiştir.

Bu sürede gelinen noktada Eda Lojistik Gümrüklü Antrepoculuk Halkalı Gümrüğüne baglı olarak 5.000 m2 kapalı alanı ve geri kalanı gümrüklü açık saha olmak uzere toplam 13.000m2 de ayrıca beylikdüzünde 12.000m2 lojistik depolarımızla hizmet vermekteyiz.

Antrepomuzda ve lojistik depolarımızda 24 saat özel guvenlık , duman algılama sistemi, merkezi yangın alarm sistemi, yükleme boşatma rampaları 50 araçlık tır parkı 10 adet forklıft ve deneyimli personelimizle hizmet vermekteyiz.

Hedeflerimiz doğrultusunda daha önce taahhüt ettiğimiz tüm sözleri tutmanın haklı gururunu siz değerli dostlarımız ve çalışanlarımızla paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Başarılarımıza katkıda bulunan ve bünyemize yeni katılacak olan siz değerli müşterilerimize ve en değerli kaynağımız çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

Eda Lojistik bugün, her biri sahasında lider ulusal ve uluslararası çok saygın bir müşteri portföyüne sahiptir.

Bilgi varlıklarımızın güvenliğinin sağlanması, iş süreçlerinde etkin doğru hızlı ve erişim yetkileri gözetilerek güvenli bir biçimde kullanılması şirketimizin kurulduğu günden beri üzerinde önemle durduğu yönetim politikalarımızdan biridir.

Hizmet tedarikinde en önemli unsurun insan, iletişim ve teknoloji olduğunun bilinciyle Eda Lojistik;

  • Çalışanlarının bireysel ve teknik eğitimine oldukça önem veren,
  • Faaliyet alanındaki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından ve sürekli takip edip ilk uygulayan,
  • Temel politikası müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini azami tatmin edecek kalitede en hızlı ve en ekonomik hizmeti sunmak olan,
  • Hizmet kalitesini her geçen gün daha iyiye ulaştırmak için sürekli gelişimi düşünen,
  • Pazar payını her geçen gün artıran,
  • Hizmet konusunda; KALİTE, HIZ, TECRÜBE ve GÜVEN kavramları ile birlikte anılan,
    sektörün önde gelen kuruluşlarındandır.

 Eda Lojistik

Gül Yapı Skyport Residance Hürriyet Bulvarı No:1 D:57 Beylikdüzü/İstanbul

Telefon: +90 212 875 81 51

Faks: +90 212 879 04 40

E-Posta: info@edaantrepo.com